מספרים עליי

מ

מיטל (40),

חדי יקרה,

כשהגעתי אלייך הייתי במשבר עמוק. לא ידעתי איפה להתחיל ואיך לפרום את סבך החוטים. יד ביד, כשאת עוברת איתי את המסע הזה, חיזקת את הביטחון והאמונה שלי בעצמי. נתת לי תמיד את התחושה שאני מסוגלת, ושאני לא לבד.

את משענת כל כך משמעותית בשבילי. יש בך את השילוב הזה של חכמה, יכולת לעודד ולחזק את הטוב, ולראות איך מוצאים פתרונות למה שלא עובד. עם כמויות של אהבה והומור בלי גרם של שיפוטיות. החדות שלך, יחד עם יכולת ההקשבה והאמפתיה, והיכולת לתרגם את הכל לכלים פרקטיים שאפשר לקחת מידיית לחיים עצמם, עושים אותך ליועצת המופלאה שאת.

בעזרתך, אני מרגישה היום שיש לי ביטחון ויכולת להתמודד עם מה שיבוא.

את נדירה, ואני כל כך אוהבת אותך. תודה עלייך.


דוד (76),

לחדי אקסלרד,

נפגשתי עם חדי אקסלרד בתחילתו של משבר קשה בחיי הנישואין שלי, כשרעייתי עזבה אותי לאחר 15 שנים של חיים ביחד.

חדי עזרה לי מאוד בניתוח הרגשות שלי בעקבות הפרידה, הבנת הרקע לפרידה מצד רעייתי, הסתגלות למציאות החדשה שנוצרה והשלמה איתה.

בעקבות הטיפול היעיל והאמפטי של חדי, הצלחתי להמשיך עם חיי בפחות כאב וסבל ואפילו עם שמחת חיים ומבט אופטימי לעתיד.


מיכל (38),

חדי יקרה
אני רוצה להודות לך על הליווי המסור, הקשוב והאוהב.
הידע שלך הוא עצום והיכולת להשתמש בו מעורר השראה!! איך שאת מבינה בדיוק בדיוק את הדברים, לכל דבר מוצאת דוגמא מזוג בטיפול, ממחקר או מאמר שקראת ויודעת איך לקבל, לתת לגיטימציה והסבר לכל דבר..
אני מעריצה את היכולת שלך להקשיב, לעבד בזריזות ולנסח מחדש את הדברים בסיכום תמציתי אך מדויק שמבטא הבנה עמוקה ופשוטה של הדברים, הפרדת עיקר מתפל, וניתוח מדויק ואותנטי של המצב.
מעריכה את היכולת שלך להביא ולהחזיק כמה וכמה פרספקטיבות בו זמנית, מצד אחד, להביע דיעה ומצד שני, להישאר בקבלה אמיתית ולאפשר כל רגש, תחושה רצון ובחירה של האדם אותו את מלווה.
האיכפתיות שלך, הלמדנות, המצוינות והרצון לעזור ולתת אינפוט בעל ערך לוקחים אותך ואת המיועצים שלך בדרך הישירה והמיידית להבנת הבעיות העמוקות והדפוסים עליהם יש לעשות עבודה, והתוצאות לא מאחרות לבוא.
התמזל מזלי שהגעתי אלייך!!
תודה תודה תודה


נעמה (36),

אל חדי הגעתי בדיוק בזמן. כשפתאום התחילו אצלי כל השאלות, הבלבול וחוסר היכולת להבין את התמונה הגדולה, ולעבד רגשית את שקורה בחיי הזוגיים רגע לפני פרידה לאחר 12 שנות נישואים.
חדי מדהימה .קשובה, מכילה, סובלנית, נעימה, מקצועית חמה, חדה וחכמה כל כך.
בתהליך שעברתי ידעתי והרגשתי שיש לי מקום בו אני נתמכת, נשמעת, ולומדת לשאול את השאלות הנכונות על מנת לקבל את התשובות הנכונות – עבורי.
תמיד אודה לך על הליווי התומך והאוהב
בדרך הממש לא פשוטה הזו.
את איתי ב?.


לינוי (42),

הגענו לחדי רגע לפני פיצוץ הזוגיות ביני לבין בעלי. על הרגע הראשון חדי שידרה רוגע ואכפתיות, דבר שמאוד מקל על הצורך להפתח ולשים את כל הקלפים על השולחן.

בזכות חדי הצלחנו לראות את הדברים בפרספקטיבה הנכונה וקיבלנו תקווה שאפשר יהיה להתגבר על הבעיות שלנו ולהמשיך הלאה מבלי לפרק את החבילה.

התהליך איתה היה משמעותי וחשוב ביותר עבור שנינו.


ליאת (45),

אל חדי הגעתי בתקופה היותר מורכבת וקשה בחיי. רגע לפני קבלת החלטות הרות גורל – האם אני ממשיכה בנישואיי או מפרקת את הבית. הגעתי מבולבלת ונסערת,עם כל כך הרבה מחשבות וטרדות, ומה שמדהים זה שלכל שאלה הקשורה גם בעקיפין, לחדי היתה תשובה מקצועית ביותר, הן לגבי ההחלטות הכלכליות הקשורות לפרוק החבילה, מהי הזוית המשפטית, ואיך ניתן למזער את הפגיעה בילדיי, שכן חדי לא רק מלווה הורים ומשפחות ברגעי פרוק ומשבר, אלא גם עו”ד ומגשרת . אך יותר מהכל, הנוכחות של חדי המכילה, הקשובה, הזמינה, וכן הרגישה, אפשרה לי להתמודד ולעבור תקופה מורכבת וקשה זו, שבסופה החלטתי להישאר עם בעלי והמצב בינינו השתפר. עד היום בכל דבר ועניין הקשור למשפחתי, ילדיי והזוגיות שלי, חדי היא הכתובת. תודה ??


הדס (35),

חדי, מהרגע הראשון שפגשנו אותך היה ברור שאת לא עוד מטפלת

בכישרון רב הצלחת להגיע לכל אחד מאתנו, להבין את שורש “הבעיה” ולתת לנו כיוון ואור אמיתי להמשך חיינו הזוגיים.

את מדהימה!


ענבל (48),

חדי נפלאה! מקצועית, לבבית, עם לב ענק. מדויקת וקשובה. יש בחדי שילוב מנצח של המון ידע, סדר וארגון , ונתינה אינסופית מהלב. אני אישית מרגישה שחדי תמיד תהיה שם בשבילי כשאצטרך תמיכה, סיוע או לארגן את המחשבות. ממליצה בחום❤️


חדי יקרה,
ברצוני להודות לך על הרצאה אינפורמטיבית ומרתקת שערכת אצלנו, במפגשים, בנושא הצבת גבולות. ההורים יצאו מחוזקים עם כלים שימושיים ומידע ברור ונגיש.
ההורים שמחו שההרצאה דיברה בגובה העיניים, סיפקה להם נקודת מבט חדשה ובעיקר מוטיבציה לתרגל ולראות תוצאות בבית!

רוני שני קדמיאל – מנכ”לית מרכז קהילתי “מפגשים”, מזכרת בתיה


חדי יקרה,
תודה רבה על הרצאה מרתקת שהעברת לצוות המורים שלי. השליטה שלך והידע המקצועי בנושא החינוך פיננסי תרמו לנו רבות לעבודה פדגוגית עם התלמידים. את רהוטה, מקצועית ומאוד מאוד מעניינת. חידדת לנו תובנות רבות הן בפן המקצועי והן בפן האישי.
נשמח להרצאות המשך גם בשנה הבאה.

תודה ומלוא הערכה,
דורית נדלר – מנהלת בי”ס ניצני המדע, רחובות


חדי שלום,

ברצוני להודות לך על הרצאה מרתקת ומעניינת בנושא משא ומתן ותקשורת אפקטיבית שהעברת למשתתפי הכשרת מעורב בעיר. בהרצאה השתתפו תושבים המתגוררים במרכז העיר אשר קיבלו כלים להובלת יוזמות בקהילה ומול גורמי עירייה. בשמחה נעביר את התרשמותנו לגורמים נוספים בקהילה.

ושוב תודה רבה,

סמדר כהן – מנהלת קשרי קהילה

מינהל קהילה, תרבות וספורט, עירית תל-אביב


חדי האישה הכי רצינית וחרוצה שאני מכירה! לחדי יש את היכולת לקחת נושא, ללמוד אותו ביסודיות, לפרום אותו לנושאים קטנים וקלים לעיכול, ולהאכיל את קהל צופיה פרורים פרורים כך שהם מבלי להרגיש יוצאים מההרצאה מבינים את הנושא כאילו למדו אותו זמן רב.

מעבר לכל היא רהוטה ויודעת לרתק את הקהל. נסו ותהנו. אתם יכולים להיות שקטים שבחרתם נכון.

עליזה כהן, מנכ”ל רשף נכסים


תודה חדי על הרצאה עינינית, מקצועית, עם הרבה מאוד דוגמאות שעוזרות לנו ההורים להבין בבהירות ובצורה ברורה מאוד איך אפשר לשפר את היחסים שלנו עם הילדים. תודה על ארגז כלים עשיר, ופרקטי שללא ספק יתרום להמשך הדרך. העברת את ההרצאה בצורה מקצועית, ענינית, בגובה העיניים, הדוגמאות, הסרטונים והמצגת היו מלאי תוכן רלוונטי. כיף להקשיב לך, יש בך משהו מרגיע ונותן בטחון. תודה !

ענת מאור, יועצת מומחית למשפחות (MA), מרכזת מקצועית של התוכנית ״מתחת לבית״ בעירית תל-אביב-יפו


לידור-

“אישה מיוחדת במינה. חכמה אינטליגנטית שיודעת תמיד לייעץ נכון. זכיתי שיש לי אותך בחיי”


דלית-

“אשת מקצועה מן השורה, מעבר לזה שהיא מרימה היא אישה מדהימה, אם מישהי שתלווה אתכם זו היא, אלופה.”


אורלי-

“מדריכה ומלווה בחסד עליון,מקצועית ובעלת ראיה רחבה ויצירתית ביותר.”


דורית-

“חדי היא אישה חכמה, מקצועית, פותרת בעיות בצורה נינוחה לשביעות הצדדים. טובת לב, אינטלגנטית ומקסימה.”


לימור-

“מרגע שמכירים את חדי מבינים שמגיעים ללב חם ואוהב. בדרך השקטה והנינוחה שלה, היא מובילה בזהירות כלפי מעלה, עם הרבה חמלה והרבה כלים פרקטיים. איתה מרגישים ש”יש שם מישהו בשבילך”.
הידע האינסופי, והמבט החם בעיניים- בדיוק מה שצריך מי שנמצא בתקופה מאתגרת.
ממליצה בחום!!!”


הילה-

“אחרי שזוכים לשבת איתך באחת על אחת מבינים עוד יותר כמה מדהימה, מקצועית, קוראת לב האדם את. היתה לי חוויה מדהימה. מחכה למפגש הבא ❤️”


גלית-

“יועצת ומדריכת הורים מספר 1”


כרמי-

“מהפנטת!!! מקשיבה בשקיקה לכל פנינה שיוצאת מפיך. תודה!!!”