הרצאות וסדנאות

אני אוהבת הרצאות וסדנאות. מבחינתי, זו דרך מצויינת לקבל מידע סופר חשוב מהמומחים הטובים ביותר, בצורה חוויתית, ממוקדת ותמציתית.

לאורך השנים לימדתי והעברתי הדרכות, סדנאות והרצאות במוסדות אקדמים ופרטיים, וצברתי ניסיון עשיר, והרבה מאוד תלמידים, משתתפים, ולקוחות מרוצים.

את ההרצאות והסדנאות שלי הכנתי במטרה שיענו בזמן קצר על השאלות הבוערות ביותר בתחום המשפחה, והקפדתי לבחור סוגיות שמעסיקות את כולנו מידי יום, ומשפיעות בצורה משמעותית על איכות החיים ושביעות הרצון שלנו.

את כל התכנים ניתן לקבל הן בפורמט של הרצאה, והן בפורמט של סדנא ארוכה יותר הכוללת השמה מעשית של התכנים על-ידי המשתתפים.

רשימת ההרצאות שניתן להזמין –

‘משפרים עכשיו – איך לייצר את הזוגיות שתמיד רצית?’

חיי המשפחה בימנו מתאפיינים בעומס משמעותי; משרות מלאות ושאפתניות, הורות מושקעת, אורח חיים בריא וחברתי ועוד. כל אחד מתחומי חיינו דורש מאיתנו זמן והשקעה, ופעמים רבות הראשונה להיפגע היא הזוגיות שלנו. במסגרת התכנים שיועברו, יינתן מענה לשאלות- מהם מוקדי הסיכון של הזוגיות? על מה בני-זוג רבים באמת? איך להחזיר את הזוגיות לראש סדרי העדיפויות? איך לשפר את האינטימיות למערכת היחסים? איך לגשר על פערי הרקע והתפיסה? מהן הדרכים הנכונות לתקשורת ולהעברת מסרים? ועוד.

כמי שעובדת עם זוגות, כותבת בערוץ היחסים של YNET, ויוצרת תכנים במדיה בתחום, אני יודעת שאיכות הזוגיות שלנו משפיעה רבות על כל יתר חלקי החיים. אני מאמינה שככל שמטפלים בדברים מוקדם יותר, יותר טוב, ושבמסגרת ההרצאה ניתן לקבל הרבה מאוד מידע וכלים שיעזרו לאנשים לייצר זוגיות טובה יותר.

‘גבולות באוירה טובה – משיגים שיתוף פעולה ושומרים על היחסים’

ההרצאה נוגעת בלב ליבה של כל משפחה – הצורך והחובה להנחיל גבולות, ולזכות בשיתוף הפעולה של הילדים. במסגרת התכנים שיועברו, יינתן מענה לשאלות- מהם אתגרי ההורות המודרנית? מהו סגנון ההורות שמוביל לשיתוף פעולה מצד הילדים? כיצד מציבים גבולות בצורה אפקטיבית? מה עושים כאשר הילדים עוברים על ההסכמות והכללים? איך מייצרים אחידות בין ההורים? ועוד.

כיועצת מומחית למשפחות, מדריכת הורים, ומגישת פינה שעוסקת בתחומי הורות רבים, אני יודעת שלכולנו כהורים יש את הכוונות טובות, אבל לא תמיד את הידע ואת ההבנה כיצד לפעול. בעיני, היבט הגבולות והכללים בבית – איך אנחנו מעבירים אותם, והאופן שבו אנחנו נוהגים כשאנחנו לא זוכים לשיתוף פעולה – הם הגורמים שהכי משפיעים על מערכות היחסים בין כל בני המשפחה, ועל האווירה הכללית שתשרה בבית ותאפיין את המשפחה.  אני מאמינה שהמידע והכלים שיועברו בהרצאה, יכולים לחולל שינוי אמיתי ומשמעותי, ולהכניס את הכיף, הכבוד והרוגע הביתה.

‘משפחה וכסף – עושים סדר בבלאגן’

כסף הוא מרכיב גדול ומשמעותי ביותר בחיי המשפחה, המשפיע על האפשרויות שבידנו, ועל איכות החיים שלנו. בפן הזוגי, אנחנו מתבקשים לנהל קופה משותפת עם אדם שמחזיק בעמדות והתנהגויות שונות משלנו בכל הקשור לפיננסים, וכסף הוא אחד הנושאים העיקריים שעליו בני-זוג רבים. בפן ההורי, יש לנו את האחריות והחובה להכין את הילדים שלנו לחיים הכלכליים, ולהקנות להם מיומנויות בסיסיות וחיוניות ביותר. בהרצאה נדון בתקשורת הזוגית הפיננסית, ובתפקידם של ההורים בהכנת הילדים לחיים פיננסים עצמאיים.

במסגרת התכנים שיועברו בהרצאה, יינתן מענה לשאלות – מהן התפיסות האישיות שלנו כלפי כסף ואיך הן משפיעות עלינו? איך לתקשר עם בני הזוג שלנו בצורה אפקטיבית בנושאים כלכליים? מהם הנושאים שיש ללמד ילדים בעידן השפע והתחרות? איך לעזור להם לפתח גישה חיובית חיובית ובריאה לכסף? איך ללמד אותם להעריך כסף? איך לעזור להם להיות צרכנים נבונים? מה נכון ולא נכון בכל מה שנוגע לדמי כיס? איך ללמד אותם לנהל תקציב? ועוד.

‘להשיג את מה שאנחנו רוצים – משא ומתן ומיומנויות תקשורת’

מידי יום אנחנו מנהלים עשרות משאים ומתנים – עם בני הזוג, ההורים, והילדים שלנו, עם החברים והקרובים, העמיתים והבוסים, המוכרים והסוחרים. כמעט כל אינטראקציה שאנחנו מקיימים מזמינה אותנו להפגין את יכולות המשא ומתן שלנו. במסגרת ההרצאה נדבר על הכלים המשמעותיים להשגת המטרות שלנו, ועל המיומנויות שיעזרו לנו לתקשר, בצורה שתמקסם את תוצרי המיקוח עבור כל המעורבים.

לאורך השנים ניהלתי וליוויתי המון משאים ומתנים עסקיים, ולימדתי גישור, ומיומנויות תקשורת ומשא ומתן. אני מאמינה שבעזרת הבנת התהליך שקורה כשאנשים שונים רוצים להגיע להסכמות, ומתוך התייחסות לרובד העמוק שעומד בבסיס השיח ביניהם, ניתן לשפר בצורה משמעותית את כמות ההסכמות אליהן ניתן להגיע, להשיג כמה שיותר ממה שאנחנו רוצים, ואפילו לנהל את הכל בנינוחות ובשמחה.

לקוחות ממליצים –

חדי יקרה,
ברצוני להודות לך על הרצאה אינפורמטיבית ומרתקת שערכת אצלנו, במפגשים, בנושא הצבת גבולות. ההורים יצאו מחוזקים עם כלים שימושיים ומידע ברור ונגיש.
ההורים שמחו שההרצאה דיברה בגובה העיניים, סיפקה להם נקודת מבט חדשה ובעיקר מוטיבציה לתרגל ולראות תוצאות בבית!

רוני שני קדמיאל – מנכ”לית

מרכז קהילתי “מפגשים”, מזכרת בתיה

______

חדי יקרה,
תודה רבה על הרצאה מרתקת שהעברת לצוות המורים שלי. השליטה שלך והידע המקצועי בנושא החינוך פיננסי תרמו לנו רבות לעבודה פדגוגית עם התלמידים.

את רהוטה, מקצועית ומאוד מאוד מעניינת. חידדת לנו תובנות רבות הן בפן המקצועי והן בפן האישי.
נשמח להרצאות המשך גם בשנה הבאה.

תודה ומלוא הערכה,
דורית נדלר
מנהלת בי”ס ניצני המדע, רחובות

______

חדי שלום,

ברצוני להודות לך על הרצאה מרתקת ומעניינת בנושא משא ומתן ותקשורת אפקטיבית שהעברת למשתתפי הכשרת מעורב בעיר. בהרצאה השתתפו תושבים המתגוררים במרכז העיר אשר קיבלו כלים להובלת יוזמות בקהילה ומול גורמי עירייה. בשמחה נעביר את התרשמותנו לגורמים נוספים בקהילה.

ושוב תודה רבה,

סמדר כהן – מנהלת קשרי קהילה

מינהל קהילה, תרבות וספורט, עירית תל-אביב

______

חדי האישה הכי רצינית וחרוצה שאני מכירה! לחדי יש את היכולת לקחת נושא, ללמוד אותו ביסודיות, לפרום אותו לנושאים קטנים וקלים לעיכול, ולהאכיל את קהל צופיה פרורים פרורים כך שהם מבלי להרגיש יוצאים מההרצאה מבינים את הנושא כאילו למדו אותו זמן רב.

מעבר לכל היא רהוטה ויודעת לרתק את הקהל. נסו ותהנו. אתם יכולים להיות שקטים שבחרתם נכון.

עליזה כהן, מנכ”ל רשף נכסים

______

תודה חדי על הרצאה עינינית, מקצועית, עם הרבה מאוד דוגמאות שעוזרות לנו ההורים להבין בבהירות ובצורה ברורה מאוד איך אפשר לשפר את היחסים שלנו עם הילדים. תודה על ארגז כלים עשיר, ופרקטי שללא ספק יתרום להמשך הדרך. העברת את ההרצאה בצורה מקצועית, ענינית, בגובה העיניים, הדוגמאות, הסרטונים והמצגת היו מלאי תוכן רלוונטי. כיף להקשיב לך, יש בך משהו מרגיע ונותן בטחון. תודה !

ענת מאור, יועצת מומחית למשפחות (MA), מרכזת מקצועית של התוכנית ״מתחת לבית״ בעירית תל-אביב-יפו

______

דברו איתי ממש עכשיו והזמינו הרצאה שתעניק לכם מידע וכלים חשובים!

לקבלת פרטים נוספים על הרצאות וסדנאות צרו קשר

חדי