הדרכת הורים

חדי אקסלרד- עוברים את הפרידה ביחד
אימון אישי, ייעוץ משפחתי, הדרכת הורים, גישור, הנחיית סדנאות, הדרכות

 

גירושין הם אירוע שמאתגר מאוד את פן ההורות. שאלות הוריות שלא נשאלו מעולם צצות ועולות, רגשות מסוג חדש ובעוצמות לא מוכרות מופיעים לפתע. אם למשל עד עכשיו הייתי ההורה הרך יותר, זה שנעזר בהורה האחר בהטלת משמעת, מה אני עושה עכשיו? או אם למשל עד עכשיו הייתי מתנהל בקלות מול ילדיי, אך לפתע אני מרגיש קושי להציב גבולות בגלל שאני מרגיש צורך לפצות אותם, מה יקרה עכשיו?

בנוסף, משתנים לחלוטין מאפייניו של ניהול ההורות במשותף. מערכת יחסים שהיתה זוגית וכללה גם ניהול של הורות יחד, הופכת עם הגירושין בעיקר למערכת יחסים של ניהול הורות משותפת. זוהי מערכת יחסים שונה  לחלוטין מזו שנוהלה עד היום, כמעט בכל פרמטר שרק עולה על הדעת.

שאלות הוריות כמו- האם להרשות לילד לנסוע לטיול עם חבריו? האם להרשות לילד לרכוב על אופניים חשמליים? מהי הדרך שנרצה לפעול בה כשהילד מושהה מבית הספר? מה לעשות כשהילד לא עושה שיעורים? כמה ממתקים אנחנו מרשים לו לאכול? וכו' וכו' וכו', הופכות לסוגיות שאת המענה עליהן רצוי וצריך לגבש יחד, בתנאים חדשים ולא פשוטים בכלל.

בהדרכת הורים אנחנו עובדים יחד על יצירת והכרת הזהות ההורית, רכישת כלים מעשיים ביותר שיענו על סוגיות הוריות שעולות, וגיבוש מושכל של הדרך המתאימה לתקשורת וקבלת החלטות משותפות.

הפגישות נערכות עם כל אחד מבני הזוג בנפרד, עם שני בני הזוג יחד, ו/או בכל הרכב שמבקש להתייעץ בסוגייה ספציפית הקשורה להורות בגירושין.

 

המפגשים בני שעה ונערכים במזכרת בתיה, ברמת-גן וברעננה.

לתיאום פגישה צרו קשר

 


לפרטים על מפגשים אחד על אחד

לפרטים על גישור בין גרושים

לפרטים על מפגשים משפחתיים

לפרטים על סדנאות

לפרטים על הדרכת אנשי מקצוע


 

תכנים קשורים שאולי יעניינו אותך-

עד כמה לוותר על עצמי עבור ילדיי

להיות באמצע

זהירות ריצוי לפניכם