הדרכת אנשי מקצוע

חדי אקסלרד- עוברים את הפרידה ביחד

אימון אישי, ייעוץ משפחתי, הדרכת הורים, גישור, הנחיית סדנאות, הדרכות

 

בעלי מקצוע שונים נתקלים במהלך עבודתם, במשפחות שמצויות בשלב כזה או אחר של תהליך הגירושין. אנשי חינוך, עובדים סוציאליים, מטפלים, מאמנים, מדריכים, יועצים, רופאי משפחה, מגשרים, עורכי דין וכד', כולם עובדים עם אנשים ומשפחות.

הבנת המאפיינים הייחודיים של אירוע הגירושין על רצף חיי האדם והמשפחה, והכרות עם ההשפעות הפוטנציאליות הגלומות בפרידה על כמעט כל פרמטר בחיים, הן לא פחות מכלי עבודה חיוני למי שמבקש לעשות את עבודתו בצורה הטובה ביותר.

ההתמחות שלי היא גירושין. זה אומר שאני לומדת, קוראת ונושמת את התחום. השקעתי ואני ממשיכה להשקיע, אינסוף שעות בהעמקת הידע וההבנה לגבי אירוע החיים הרגיש והכל-כך חשוב הזה.

כיאה לחשיבות ושכיחות הגירושין, קיימת כתיבה מחקרית רבה ביותר, בארץ ובעולם, שמציעה הרבה מאוד מידע וכלים כדי לעזור לאנשי מקצוע שעובדים עם אנשים ומשפחות לשכלל את המיומנויות שלהם. אני משקיעה הרבה מאוד כדי להגיע לחומרים החשובים ביותר, ללמוד ולעבד אותם, וכדי לדאוג שהם יהיו נגישים ומובנים לכל מי שמבקש להכיר אותם.

העבודה שלי עם אנשי מקצוע מתמקדת בהרצאות בהשתלמויות מקצועיות למיניהן, וכן במפגשי הדרכה ממוקדים שבהם נדרשת התייחסות למקרה ספציפי.

לתיאום הרצאה ו/או הדרכה צרו קשר 

 


לפרטים על מפגשים אחד על אחד

לפרטים על מפגשים משפחתיים

לפרטים על גישור בין גרושים

לפרטים על הדרכת הורים

לפרטים על סדנאות


 

תכנים קשורים שאולי יעניינו אותך-

למאמרים מקצועיים