מפגשים משפחתיים

חדי אקסלרד- עוברים את הפרידה ביחד
אימון אישי, ייעוץ משפחתי, הדרכת הורים, גישור, הנחיית סדנאות, הדרכות

 

בפן היותר נרחב לנפרד עצמו, נמצאים הילדים שלו ומשפחתו הקרובה. לצד המשבר האישי, יש גם ילדים, הורים, אחים וחמים. כולם יחד הם הסביבה המשפחתית שעוברת את הפרידה מהזווית האישית שלהם, זווית שמשוועת להתייחסות מתאימה.

המשפחה כולה נולדת ליום חדש שיוצר סיטואציות משפחתיות מורכבות מאוד, ובעיקר חדשות. הורים, אחים, בני זוג חדשים, חברים קרובים, הסביבה הקרובה של בני הזוג לשעבר היא חלק אינטגרלי מסיפור הפרידה עצמו, מושפעים ממנו וחווים אותו.

גם הורה שקיבל לביתו ומשפחתו חתן או כלה חדשים, חווה באופן אישי את הבגידה, הכאב והצער. הרבה פעמים הוא מרגיש שהאחריות לרווחת חייו של הנפרד וילדיו מוטלת גם עליו. לפתע הוא נדרש לצקת תוכן לתוך תפקיד משפחתי שונה שעליו למלא.

לא חסרים מקרים שלמשפחה המורחבת ולסביבה הקרובה יש חלק  מרכזי והשפעה על מערכת היחסים בין בני הזוג. לבני הזוג החדשים, שנכנסים לתוך עולם שלם שתפקד לפני בואם, לא תמיד ברור איך עליהם להתנהג ומה בדיוק לעשות בסיטואציות מסוימות.

כל המקרים האלה הם דוגמאות לכך שהמשפחה כולה עוברת את הפרידה, גם אם באופנים שונים מהאופן שבו עוברים אותה בני הזוג. גם הם זקוקים למקום שבו יוכלו לשתף, להבין וללמוד מהם השינויים שהביאה הפרידה לחייהם, להגדיר את המסגרת החדשה שנוצרה, ולהעניק להם ידע וכלים להתנהל בצורה שתיטיב איתם ועם הנפרד וילדיו.

הפגישות נערכות עם בן המשפחה עצמו, עם הנפרד ובני משפחתו, ו/או בכל הרכב רלוונטי ונכון בכל מקרה ומקרה.

המפגשים בני שעה ונערכים במזכרת בתיה, ברמת-גן וברעננה.

לתיאום פגישה צרו קשר

 


לפרטים על מפגשים אחד על אחד

לפרטים על גישור בין גרושים

לפרטים על הדרכת הורים

לפרטים על סדנאות

לפרטים על הדרכת אנשי מקצוע