מי אני

חדי אקסלרד- עוברים את הפרידה ביחד

אימון אישי, ייעוץ משפחתי, הדרכת הורים, גישור, הנחיית סדנאות, הדרכות

 

בני זוג נפרדים. שני אנשים שהיו פעם הכי קרובים שרק אפשר, שחלקו אינטימיות, שחלמו על עתיד משותף, שרצו להקים משפחה ולהזדקן יחד, הולכים כל אחד לדרכו.

עולם יציב וברור מתערער. האדמה כולה רועדת.

תוסיפו לזה ילדים משותפים, משפחה קרובה ומעורבת וחברים, ותקבלו פוטנציאל תרחישים אינסופי המלווה ברגשות עזים של אשמה, כעס, הפתעה, קנאה, עלבון, עצב, חרדה וכו'.

לא סתם מתייחסים לפרידה משמעותית כאל משבר הדומה להתמודדות עם אבל של אדם קרוב. משהו באדם נשבר, נעקר. המשפחתיות שהייתה משנה לחלוטין את פניה. כל הסטטוסים שעזרו לאדם (ולסביבה) להגדיר את עצמו משתנים. הסטטוס האישי, הזוגי, הכלכלי, ההורי, המשפחתי, אף אחד מהם כבר לא יהיה דומה למה שהיה עד לפרידה.

אבל גירושין, וכל פרידה משמעותית לצורך העניין, הם לא רק משבר קשה. עבור הרבה מאוד אנשים, פרידה היא גם חופש ושחרור, התחלה חדשה ואפשרות לחיים טובים הרבה יותר.

 


אני חדי, אמא של אמי והראל ובת הזוג של גלעד.

יועצת משפחתית. מאמנת אישית. מגשרת. מדריכת הורים. מרצה.

מילדות היה לי ברור שהמקום שלי בעולם הוא לעסוק בתחום הגירושין, ולעזור לאנשים שעוברים את המשבר הגדול והמבלבל הזה, לשפר באופן משמעותי את ההתמודדות שלהם.

למדתי ולימדתי במוסדות אקדמים ופרטיים, ואני ממשיכה להעשיר את עצמי עוד ועוד בידע ובכלים מקצועיים שמטרתם אחת- להפוך את הפרידה והשלכותיה, בזמן קצר יחסית, לאירוע חיים מקדם ומעצים. מבחינתי, התפקיד שלי הוא לעזור לנפרד, ילדיו, הוריו, בני הזוג החדשים וכד', לעבור את אירוע החיים המשמעותי והמטלטל הזה כמה שיותר בקלות, וכמה שיותר לטובה.

התפקיד הנוסף שלי בכל הנושא הזה של התמחות בגירושין, הוא לדאוג ולהעביר כמה שיותר מהידע המקצועי הסופר חשוב ורלוונטי שיש לתחום הדעת הזה להציע, לכמה שיותר אנשי מקצוע שעובדים עם משפחות שעוברות גירושין. אנשי חינוך, עו"ד, רופאי משפחה, עובדים סוציאליים, מטפלים ויועצים, לכולם יש הרבה מאוד מה לדעת כדי להקל מהצד שלהם על נפרדים וקרוביהם.


 

התעודות והניסיון המקצועי שלי כוללים-

* תואר ראשון (בהצטיינות) במשפטים

* תואר ראשון (בהצטיינות) במנהל עסקים

* תואר שני (בהצטיינות) בייעוץ למשפחות

* בעלת תעודת מגשרת

* בעלת תעודת מגשרת משפחתית

* בעלת תעודת מאמנת

* בעלת תעודת מאמנת משפחתית


לאורך השנים ליוויתי כמאמנת ומגשרת מאות אנשים, לימדתי במוסדות אקדמיים ופרטיים, ומילאתי תפקידים בכירים בתחום הנדל"ן

האני מאמין המקצועי שלי מורכב משני עקרונות מרכזיים המוכיחים את עצמם פעם אחר פעם-

* רק האדם עצמו יודע, או לפחות יכול לדעת, מה הוא באמת חושב, מאמין, מרגיש, רוצה, יכול וכד'

* מקצועיות של מומחה שעובד עם אנשים חייבת לכלול, לצד היכולות הבינאישיות  שלו כמובן, גם את הידע והמידע של הכתיבה המובילה והמתפתחת בתחום שבו הוא פועל.

אני מתחייבת להקשיב לכם, לראות אתכם, להיות עבורכם, להעשיר אתכם במידע, כלים ומיומנויות שתבקשו, ולהיות רגישה למה שאתם צריכים ומבקשים ממני.

דברו איתי.

חדי