אני

קלפי SHARE

משחק שאלות משלושה סוגים, לזמן זוגי איכותי ומעניין, שכולו חיבור והנאה

המשחק שיגרום לכם להכניס עומק נוסף ליחסים, להתקרב, להתחדש, ולהרגיש את הביחד המיוחד שלכם!

עכשיו לרכישה במחיר השקה מיוחד

רוצים להכניס עומק נוסף לזוגיות, וליצור מערכת יחסים חזקה ומוצלחת במיוחד? קלפי SHRE הם בדיוק הפתרון!

הערכה כוללת 150 (!!) קלפים שעוזרים לפתח שיח מעניין, ולייצר קשר עמוק וקרוב

הקלפים מחולקים לשלושה סוגים-

קלפים בצבע סגול – שאלות כלליות שעוזרות לשתף בכל מה שנוגע לתחומי החיים השונים (העדפות, רצונות, רגעים משמעותיים, מחשבות לגבי קרירה, הורות וכד’)

קלפים בצבע טורקיז – שאלות שנוגעות לתחום הזוגי ונבחרו בקפידה. מצד אחד, שאלות שפותחו בהתאם לדברים שמחקרים מראים שזוגות מוצלחים צריכים לדבר עליהם, ומצד שני, לאור הניסיון העשיר שלי בליווי זוגות, סינון של שאלות ובחירה בדרך הצגה שלא יעוררו מחלוקות או יגעו בנקודות רגישות מידי.

קלפים בצבע כתום – שאלות כלליות שעוזרות לפתח דיון על תפיסות ופילוסופיות חיים, וכך לגלות את הייחודיות וגישות החיים שמאפיינות ומובילות אותנו. בקלפים אלה ניתן לשחק כדי לפתח דיון בכל התכנסות של אנשים (משפחה מורחבת, חברים, מפגש קהילתי וכד’).

חשוב – המשחק פותח למען חיזוק הקשר הזוגי אבל הוא לגמרי מתאים לשימוש כדי לחזק כל קשר, ובהתאמות קלות ניתן גם לחזק בזכות הקלפים קשרים משמעותיים נוספים (הורים וילדים, סבים ונכדים, ילדים עם חבריהם, מפגש חברתי וכד’). ניתן ומומלץ להניח אותו במרכז השולחן בארוחה משפחתית, לקחת איתכם ברכב לנסיעות משותפות, ובאופן כללי לראות בו תוספת משמחת שניתן לשלב בחיי היומיום

כפי שאמרתי במדיות המובילות ביותר – זוגיות בימנו דורשת השקעה, ובגלל שאין לאף אחד מאיתנו זמן מיותר, ההשקעה הזו חייבת להיות מאוד מאוד מדוייקת!

אז לקחתי את כל המחקרים המובילים ביותר, ואת כל הניסיון שלי עם זוגות, ויצרתי את המוצר הכי מדויק, שיביא אליכם הביתה רק את כל מה שהכי מוצלח ויעיל לבניית זוגיות מוצלחת!

זוגיות היא הבסיס להכל, וזו שמשפיעה רבות גם על כל שאר תחומי החיים

כשטוב לנו בזוגיות, כשאנחנו מרגישים שאנחנו אהובים ומוערכים, ושיש לנו שותף/ה לדרך, קל לנו יותר להתמודד עם קשיים, וכשרע לנו בזוגיות, כשאנחנו מרגישים מובנים מאליהם, שקופים, כועסים, או בודדים, התחושות האלו יגלשו הלאה וישפיעו על שביעות הרצון ואיכות החיים הכללית שלנו.

כלומר, השקעה בזוגיות היא כניראה ההשקעה הכי משתלמת אם אתם רוצים לחיות חיים מאושרים יותר!

רוצים זוגיות מושקעת? זה הזמן לקנות את קלפי SHARE ולייצר זמן איכות מחבר

בשנים האחרונות, ובמיוחד לאור השינויים שהביאה איתה מגיפת הקורונה, הכל הפך להיות קשה יותר. מה שפעם היינו משיגים בקלות, היום אנחנו מתאמצים יותר כדי להשיג, וזה קורה לנו גם בתחום הזוגיות.

יש יותר הסחות ופיתויים

גידול הילדים הפך תובעני יותר וגוזל מאיתנו אנרגיות יקרות

פרנסה בכבוד הפכה מאתגרת יותר ומשאירה אותנו בלי יותר מידי זמן פנוי

וההשקעה באושר האישי הפכה למותרות והשאירה אותנו עייפים או מרוקנים

הכל הפך ליותר יקר ופחות נגיש, וכל מה שהשגנו פעם בקלות, היום אנחנו צריכים לעבוד קשה מאוד כדי שיהיה לנו…

אבל יש אנשים שכן מצליחים לעבור את החיים בקלות ובהנאה, ולהשיג כמה שיותר מהמטרות שלהם- אלה שיש להם זוגיות אוהבת, תומכת, ומצמיחה.

אנשים שמרגישים שבן/ת הזוג שלהם הם חברים אמיתיים, שזמינים עבורם, מקשיבים להם, ומסתכלים עליהם בעיניים מעריצות, ושיחד הם מצליחים ליצור מערכת יחסים שיש בה שיחות עומק, תחושת שותפות והרבה עזרה הדדית.

העניין הוא, שאלה בדיוק הדברים שהרבה יותר קשה להשיג היום גם בזוגיות.

עד לפני כמה שנים מספיק היה להיות טובים אחד לשניה, לחגוג יחד ימי הולדת ולציין ימי נישואין, לשתף במה שקורה לנו ביומיום, ולנסוע פה ושם לחופשות משפחתיות, ומערכת היחסים תפקדה בהצלחה.

אבל בימנו, אחרי כל השינויים שעברו ועוברים על העולם, מה שעשינו בעבר כבר ממש לא מספיק כדי לשמור על זוגיות מוצלחת לאורך זמן.

הפיתויים היום גדולים מאוד, והם הרבה יותר קרובים מבעבר, ההשוואות למערכות יחסים אחרות נהיו נגישות הרבה יותר, הציפיות שלנו מעצמנו ומהזוגיות עלו משמעותית, והזמן והיכולת שלנו להיות קשובים מעולם לא היו כל כך חסרים..

הכל השתנה ובגדול.

מה שאומר שבשביל להצליח ליצור זוגיות קרובה, אוהבת ומוצלחת,

צריך לעשות דברים חדשים שמתאימים לשינויים שהתרחשו,

או במילים אחרות- להתעדכן ולעדכן את היחסים!

בדיוק בגלל זה יצרתי את

מותג שמייצר בצורה הכי מעשית ומדויקת את מה שהמחקרים בתחום, והניסיון הרב שלי עם זוגות, מלמדים שחשוב לעשות כדי ליצור ולשמור על מערכת יחסים חזקה שעומדת בפני אתגרי התקופה.

קלפי SHARE הם המוצר הראשון שיצא לאוויר העולם, כי הם עוזרים לאנשים לבנות את היסוד הראשון של זוגיות מוצלחתשיחות עומק שיוצרות קירבה, הערכה ואהבה.

הקלפים מחולקים לשלושה סוגים שונים,

כשכל סוג משיג מטרה חשובה אחרת בבניית מערכת יחסים מוצלחת-

וככה, באמצעות רגעי משחק ושיח,

אפשר ליצור בקלות ובמהירות את הזוגיות החזקה הזו, שיש בה אהבה ותחושה אמיתית של ביחד.

כמה הקשות על המסך והקלפים הנפלאים האלה בדרך אליכם!

תהנו!

חדי אקסלרד

לחצו על הכפתור והשקיעו במה שחשוב באמת 🙂

חדי אקסלרד, יועצת זוגית ומשפחתית (M.A), מרצה בתכנית התואר השני ללימודי משפחה במכללה האקדמית תל-אביב – יפו, כותבת בערוץ היחסים של YNET, יוצרת תוכן בתחום המשפחה במדיות המובילות, ומרצה בארגונים ובחברות. 

כתיבת תגובה באמצעות פרופיל הפייסבוק שלך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *