אני

רעיונות לשינוי זוגי קטן בשנה החדשה

תחילתה של שנה זו הזדמנות טובה לקחת על עצמנו משהו. להתחייב לעשות פעולה קטנה כלשהי, כזו שתניע שינוי גדול לעבר המקום הזוגי שאליו אנחנו רוצים להגיע.

הינה 5 רעיונות לשינוי קטן כזה שנוכל לקחת על עצמנו, שמהניסיון שלי, יכולים לחולל פלאים-

מחמאות מהלב- להתחייב שמידי יום אגיד משהו מחמיא לבן/ת הזוג שלי, מחמאות שחשוב להם לקבל, ושאנחנו יודעים שהן עושות להם טוב במיוחד. הדרך הכי טובה לזהות את סוג המחמאות הזה הוא לשים לב אילו מהמחמאות שלנו גורמות להם לחייך ולזרוח.

קשר במהלך היום- להתחייב שלפחות פעם אחת במהלך היום, כשכל אחד מצוי בעולמו, לדבר, או לכל הפחות לשלח הודעה שמראה לאחר שחשבתי עליו/ה, שהם חלק פעיל וחשוב בחיי, ושאני חושבת עליהם גם כשהם לא לצידי.

דייט זוגי- להתחייב שערב אחד בשבוע יוקדש לשיח זוגי ולבילוי משותף, כשלפחות פעם אחד בחודש הדייט הזה יהיה מחוץ לבית ויכלול פעולות מרעננות של כיף. לרעיונות לפעולות, לשאלות העמקת היכרות וללוח תכנון שנתי, מומלץ להיכנס ללינק שבתגובה הראשונה.

מחוות אישיות- להתחייב לשתול בחיי היומיום פעולות שיראו לבן/ת הזוג שאנחנו מכירים אותם ושטרחנו עבורם. זה יכול להיות לקנות להם את העיתון של שבת שהם כל כך אוהבים ולא מספיקים לקנות, או את המוס המיוחד שלא נמצא בכל מקום ועשינו עיקוף מיוחד כדי להגיע אליו. הפנו את הקשב להעדפות של בן/ת הזוג שלכם, ותגלו עולם שלם וחשוב.

להקשיב נכון- להתחייב להקשיב כדי להבין. זו אחת הפעולות הקשות ביותר, שדורשות אימון אבל די מהר הופכות לשגרה. הקשיבו מתוך רצון לתת לבן/ת הזוג את התחושה שהם מובנים. ההסברים והעצות יכולים לחכות לשלב מאוחר יותר.

כמובן שכל רעיון הוא מבורך, כך שכל מה שתמצאו שיכול להיות חדש עבור הזוגיות הספציפית שלכם יהיה מעולה. אל תיכנעו להזנחה ולשגרה, ואל תיזכרו לתקן כשכבר מאוחר מידי. חו על עצמכם משהו קטן, התחייבות עצמית לשנה החדשה שתעזור להשיג יעדים אישיים חשובים, ושתניע את הגלגל למקומות חדשים וטובים יותר.

שתהיה שנה טובה ומתוקה, ושתמיד נזכור להשקיע במה שחשוב באמת!

חדי אקסלרד

כתיבת תגובה באמצעות פרופיל הפייסבוק שלך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *